Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncentrator tlenu
Czy ktoś z was może wie, ile trzeba czekać na wypożyczenie koncentratora tlenu dla osoby chorej i jak taki koncentrator uzyskać możliwie szybko?
 Odpowiedz
To zależy od choroby i zależeń lekarza. Opieka paliatywna ma szansę na koncentrator (jeżeli jest dostępny) od ręki i bez opłat. W przypadku konieczności wspomagania, koszt wypożyczenia sprzętu to średnio 100 zł/mc. Jeżeli leczenie będzie trwało długo to warto zastanowić się nad zakupem mobilnego koncentratora. Z lepszych ofert rozważ np. tę http://oterapia.pl/oferta/koncentrator-t...apia-olv-5. Unikaj tanich sprzętów niewiadomego pochodzenia, bo z ich funkcjonalnością bywa różnie.
 Odpowiedz
Choroba to duszności. Nie wiem, ile trwa leczenie. Pytałam w sklepie medycznym. Koszt wypożyczenia to 120 zł miesięcznie i kaucja. Ta oferta przez ciebie sprawdzona jest pewna?
 Odpowiedz
(06-14-2018, 07:25 PM)zojka napisał(a): Choroba to duszności. Nie wiem, ile trwa leczenie. Pytałam w sklepie medycznym. Koszt wypożyczenia to 120 zł miesięcznie i kaucja. Ta oferta przez ciebie sprawdzona jest pewna?

Jeżeli tlenoterapia dotyczy duszności to leczenie może potrwać dość długo. Nie bardzo będzie Ci opłacało się wypożyczenie sprzętu, bo koszt pobytu koncentratora w domu w końcu będzie wyższy. Wydaje mi się, że wspomniana Oterapia powinna zaspokoić wszystkie potrzeby. Koncentrator, gdy nie ma potrzeby można przecież dalej sprzedać.
 Odpowiedz
Przeglądałam także na Oterapia.pl koncentratory przenośne. Ktoś z was jest mi w stanie napisać, czy taki koncentrator tlenu jak np. OLV-B1 jest rozwiązaniem rzeczywiście mobilnym i można z nim swobodnie się przemieszczać?
 Odpowiedz
(08-10-2018, 12:05 PM)Monika napisał(a): Przeglądałam także na Oterapia.pl koncentratory przenośne. Ktoś z was jest mi w stanie napisać, czy taki koncentrator tlenu jak np. OLV-B1 jest rozwiązaniem rzeczywiście mobilnym i można z nim swobodnie się przemieszczać?

Przecież widać, że to koncentrator mobilny już na zdjęciach. Nie bardzo rozumiem, jakich funkcjonalności szukasz?
 Odpowiedz
(08-17-2018, 02:37 PM)zojka napisał(a):
(08-10-2018, 12:05 PM)Monika napisał(a): Przeglądałam także na Oterapia.pl koncentratory przenośne. Ktoś z was jest mi w stanie napisać, czy taki koncentrator tlenu jak np. OLV-B1 jest rozwiązaniem rzeczywiście mobilnym i można z nim swobodnie się przemieszczać?

Przecież widać, że to koncentrator mobilny już na zdjęciach. Nie bardzo rozumiem, jakich funkcjonalności szukasz?

Chodzi tylko o to, żeby taki koncentrator był dobry i można było go przenosić z miejsca na miejsce samodzielnie.
 Odpowiedz

Skocz do: