Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wysoki cholesterol?
#1
Co zrobić by obniżyć wysoki cholesterol? Niestety choruję na tarczycę i w ostatnich badaniach okazało się, ze mam z tym dość spory problem. Zamówiłam już specjalną dietę odchudzającą i obniżającą cholesterol na https://personalnadieta.pl/sklep/ ale pytanie czy zmiana nawyków żywieniowych to wszystko co mogę zrobić, czy są jeszcze inne sposoby by z tym walczyć? Będę wdzięczna za wszystkie rady.
 Odpowiedz
#2
Cholesterol najlepiej obniżać kwasami Omega 3, dużo jest ich w tranie i rybach. Można stosować taki tran http://www.e-zikoapteka.pl/tran-mollers-...ynowy.html z tego co wiem to jeden z najlepszych. Ale też wprowadzić do diety ryby morskie i unikać tłustego mięsa i tłuszczów pochodzenia zwierzęcego. Dieta tu jest jednak kluczowa.
 Odpowiedz
#3
Dobra dieta obniżająca cholesteroli dodatkowe suplementy pomogły. Cholesterol jest teraz niższy. Dzięki za reakcję na moje pytanie.
 Odpowiedz
#4
Wysoki poziom cholesterolu jest bardzo groźny, lepiej od razu działać i go obniżać. Dieta jest tu kluczowa, dobrze też suplementować witaminy. Ravestin to naturalny suplement diety który znacznie obniża poziom złego cholesterolu i dba o nasze serce.
 Odpowiedz
#5
W Internecie też jest dużo artykułów na ten temat. Np. na https://wsibie.edu.pl/ można przeczytać informacje o zdrowiu, diecie i aktywności. Wszystko to potrzebna nam wiedza, którą trzeba wykorzystać w codziennym życiu. Czym więcej wiemy tym mamy większą możliwość dbania o nasze zdrowie.
 Odpowiedz


Skocz do: