Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w opiece
Zastanawiam się w jaki sposób w naszym kraju można zorganizować pomoc w opiece przy sprawnej wciąż osobie starszej. Macie jakieś doświadczenia?
 Odpowiedz
Zadzwoń do firmy takiej jak ATERIMA MED i dopytaj, czy są w stanie pomóc tobie zorganizować takie wsparcie. Alternatywnie pytaj w pomocy społecznej.
 Odpowiedz
Może opieka domowa? Wiem, że jest coś takiego jak opieka całodobowa kraków i tego typu usługi świadczą w wielu województwach wyspecjalizowane firmy. Może to dobry kierunek?
 Odpowiedz
Sama nie wiem co robić i jak pomóc. Mam wrażenie, że podstawą jakiegokolwiek działania lub wsparcia są pieniądze.
 Odpowiedz
Opiekunki prywatne to dość duży wydatek. Fakt jest jednak taki, ze często ich praca jest trudna i należy się im wynagrodzenie adekwatne do swoich obowiązków.
 Odpowiedz
Masz racje. Żałuję jednak, że podstawą do czegokolwiek jest cennik. Człowiek ma dziś drugorzędne znaczenie.
 Odpowiedz
Na niektóre rzeczy nie ma się wpływu.
 Odpowiedz
Jeśli chodzi o temat opieki nad starszymi osobami chorymi to warto poczytać tutaj http://www.dobra-opieka.pl/forum-opiekunek. Jest tu sporo doświadczonych ludzi i przydatnych informacji.
 Odpowiedz

Skocz do: