Forum Medyczne
Chirurgia dentystyczna we Wrocławiu? - Wersja do druku

+- Forum Medyczne (http://medyczne.forum-ogloszenia.pl)
+-- Dział: Forum (http://medyczne.forum-ogloszenia.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Problemy zdrowotne (http://medyczne.forum-ogloszenia.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Chirurgia dentystyczna we Wrocławiu? (/showthread.php?tid=93)Chirurgia dentystyczna we Wrocławiu? - Monika - 04-22-2019

Niestety mój "ząb mądrości" broi i co jakiś czas tworzy się zapalenie i puchnę. Lekarz dentysta karze zęba usunąć i tu pojawia się problem, bo nie wiem czy taki zabieg wykonać państwowo czy raczej prywatnie. Interesuje mnie Wrocław i okolice, jestem w stanie dojechać. Gdzie możecie polecić wykonanie takiego zabiegu? Na pewno wiem, że Dentalium ma chirurgię (http://www.dentalium.wroclaw.pl/chirurgia/). Ale gdzie jeszcze warto sprawdzić opinie?


RE: Chirurgia dentystyczna we Wrocławiu? - pyzka - 06-28-2019

Przyjemnie nie będzie, więc jeżeli nie ma jakichś problemów to nie ma co płacić dodatkowo za to, że ktoś zadaje ból ;) Faktem jest, że prywatnie czeka się krócej, ale to koniec przyjemności. Dziwię się, że lekarz stomatolog nie zabiera się za usunięcie zęba. Byłam z tym samym problemem w obcym mieście. Wtedy, jak pamiętam wystarczyło wklepać w okno wyszukiwarki stomatolog łęczna i jeszcze w tym samym tygodniu było po problemie.