Forum Medyczne

Pełna wersja: Wysoki cholesterol?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co zrobić by obniżyć wysoki cholesterol? Niestety choruję na tarczycę i w ostatnich badaniach okazało się, ze mam z tym dość spory problem. Zamówiłam już specjalną dietę odchudzającą i obniżającą cholesterol na https://personalnadieta.pl/sklep/ ale pytanie czy zmiana nawyków żywieniowych to wszystko co mogę zrobić, czy są jeszcze inne sposoby by z tym walczyć? Będę wdzięczna za wszystkie rady.
Cholesterol najlepiej obniżać kwasami Omega 3, dużo jest ich w tranie i rybach. Można stosować taki tran http://www.e-zikoapteka.pl/tran-mollers-...ynowy.html z tego co wiem to jeden z najlepszych. Ale też wprowadzić do diety ryby morskie i unikać tłustego mięsa i tłuszczów pochodzenia zwierzęcego. Dieta tu jest jednak kluczowa.
Dobra dieta obniżająca cholesteroli dodatkowe suplementy pomogły. Cholesterol jest teraz niższy. Dzięki za reakcję na moje pytanie.
Wysoki poziom cholesterolu jest bardzo groźny, lepiej od razu działać i go obniżać. Dieta jest tu kluczowa, dobrze też suplementować witaminy. Ravestin to naturalny suplement diety który znacznie obniża poziom złego cholesterolu i dba o nasze serce.
W Internecie też jest dużo artykułów na ten temat. Np. na https://wsibie.edu.pl/ można przeczytać informacje o zdrowiu, diecie i aktywności. Wszystko to potrzebna nam wiedza, którą trzeba wykorzystać w codziennym życiu. Czym więcej wiemy tym mamy większą możliwość dbania o nasze zdrowie.